Thermaltake SFX-750AH8FKG -
Záruka 7 let
Thermaltake SFX-750AH8FKG
Thermaltake SFX-750AH8FKG
Značka: Thermaltake
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 7 let
Produktový kód: PS-STP-0750FNFAGE-1
zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 24-pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 30 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 300 mm • Účel: PC/server, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 9,2 cm • Dodávané káble: AC, Procesor, Pcie, Peripheral (Molex), SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 750 W 24-pin ATX ATX Čierna
• Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 24-pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 30 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 300 mm